O nás

Naše společnost vznikla v roce 2005 (Pavel Celý - servisprohudebniky, s.r.o.) s cílem rozšířit český trh o nabídku sortimentu v oblasti strun a hudebního příslušenství pro smyčcové hudební nástroje. Následně v  roce 2011 byla společnost z důvodu rozšíření nabízeného sortimentu ( www.drevorezba.cz a www.naradistubai.cz ) přejmenována na Wodgrain s.r.o. Její činnost a cíl však zůstává stále stejný. Jednatelmi společnosti jsou Gabriela Velebná Pištěková a Petr Velebný.

Od roku 2008 zaměstnáváme několik osob se zdravotním postižením, kteří nám pomáhají při údržbě našich webových prezentací a přípravě propagace. Současně budou zajišťovat tvorbu jednoduchých webových prezentací pro školy a neziskové organizace. Našim odběratelům tak můžeme poskytovat podle Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. tzv. náhradní plnění.

Naše filozofie

Naší snahou je zpřístupnit kvalitní struny a hudební příslušenství všem hudebníkům, zvláště pak žákům a studentům uměleckých škol, pro které byly kvalitní struny a další příslušenství dříve cenově nedostupným luxusem. Naše orientace na mladé hudebníky a školství je patrná i z cenové politiky firmy (zvýhodňujeme především školy a orchestry). Domníváme se, že obzvláště mladí umělci si zaslouží nejvyšší kvalitu na začátku své hudební kariéry, aby jejich počátky v oblasti interpretace nebyly komplikovány špatným nástrojem a strunami.

Naše společnost se zaměřuje především na prodej strun Pirastro. Pro tohoto výrobce jsme se rozhodli z několika důvodů. Patří mezi absolutní světovou špičku, má nejširší sortiment strun různých konstrukcí a jako jediný výrobce se orientuje i na produkci špičkových střevových strun pro moderní a historické smyčcové nástroje.

Distribuci strun a příslušenství jsme opřeli o několik základních principů, které doposud na českém trhu nebyly běžné:

  • základní sortiment strun a příslušenství máme skladem a struny tedy dodáváme do několika dní.
  • sponzorujeme hudební školy, soutěže škol a mladých interpretů, houslové kurzy.
  • ceny strun jsme přizpůsobili kupní síle českých hudebníků, bez nadsázky je možné říct, že kvalitní struny nebyly ještě nikdy v historii pro českého muzikanta tak cenově přístupné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení