Prodej orchestrům, konzervatořím a hudebním školám

Všem orchestrům, komorním souborům, lidovým souborům, hudebním školám a konzervatořím s vlastní právní subjektivitou nabízíme výrazné slevy na nákup strun Pirastro i hudebního příslušenství a výhodné platební podmínky (platba fakturou s desetidenní splatností). Zboží dodáváme poštou, popř. vlastním rozvozem. V případě zájmu o další informace, ceník či informace o cenách nás laskavě kontaktujte na emailové adrese info@servisprohudebniky.cz.

Pro nákup námi nabízeného sortimentu strun a příslušenství mohou výše zmíněné instituce používat také náš internetový obchod, který umožňuje snadný a rychlý nákup s příslušnou slevou. Před prvním nákupem je nutné se zaregistrovat jako organizace. Na základě vyplnění registračního formuláře vás budeme do 2 pracovních dnů telefonicky nebo emailem kontaktovat a aktivujeme vám příslušnou slevu určenou pro organizace. Poté můžete trvale a bez omezení nakupovat v našem internetovém obchodě s příslušnou slevou (veškeré ceny se vám budou po přihlášení zobrazovat s vyšší slevou, v sekci Pokladna budou přednastaveny veškeré vaše kontaktní údaje a zboží budete moci platit fakturou). Výše zmíněný postup registrace absolvujete pouze jednou, poté můžete internetový obchod využívat trvale a bez omezení.

V případě, že zákazník spadající do skupiny organizací provede nákup bezprostředně po registraci nebo dříve, než od nás obdrží potvrzení aktivace slevy (tzn. nemá pro svůj účet zatím aktivovanou příslušnou vyšší slevu), proběhne celý nákup za standardních podmínek. O svoji slevu ovšem v žádném případě nepřijde. Uvedeným klientům automaticky přepočítáme cenu nákupu se slevou pro ně určenou a zboží zašleme na fakturu.

Pokud patříte mezi organizace a nemáte zájem objednávat přes internet, můžete pochopitelně využít možnosti emailových objednávek. Podmínky dodání a slevy zůstávají zachovány.

Registrace uživatele