Prodej strun živnostníkům, obchodníkům a houslařům

Živnostníkům, obchodníkům, houslařům a opravářům hudebních nástrojů poskytujeme veškerý sortiment strun a hudební příslušenství za výhodných cenových a platebních podmínek. V případě zájmu o odběr zboží nebo zaslání ceníku či informací o struktuře slev nás můžete kontaktovat na emailu info@servisprohudebniky.cz .
Pokud máte zájem používat k nákupu náš internetový obchod, zaregistrujte se jako „organizace“.
Další postup je popsán níže a pod odkazem Registrace

Jak probíhá velkoobchodní prodej v internetovém obchodě? Jak se registrovat?

U výše uvedených klientů, pro které je určena jiná struktura slev než pro koncové zákazníky, je nutná v našem internetovém obchodě registrace. Na základě vyplnění registračního formuláře provedeme těmto klientům do 2 pracovních dnů aktivaci příslušné slevy (po živnostnících současně požadujeme kopii živnostenského oprávnění - prosíme o její zaslání např. emailem. Po ověření údajů registrovaného subjektu provedeme aktivaci slevy a klienta informujeme o této skutečnosti emailem. Od této chvíle může zákazník kdykoli nakupovat v internetovém obchodě s příslušnou individuální slevou, přičemž po přihlášení jsou automaticky všechny ceny zobrazovány s „jeho“ slevou. V sekci Pokladna jsou také přednastaveny veškeré kontaktní údaje zadané při registraci. V kolonce „způsob platby“ lze volit platbu fakturou (1. objednávku obchodníkům zasíláme ovšem automaticky vždy na dobírku). Tento způsob velkoobchodního prodeje šetří váš čas a náklady a je velmi pohodlný.

V případě, že klient spadající do skupiny organizací nebo živnostníků provede nákup bezprostředně po registraci nebo dříve, než od nás obdrží potvrzení aktivace slevy (tzn. nemá pro svůj účet zatím aktivovanou příslušnou vyšší slevu), proběhne celý nákup za standardních podmínek. O svoji slevu ovšem v žádném případě nepřijde. Zboží zašleme s příslušnou slevou na základě obdržení kopie živnostenského listu na náš email či fax.

Pokud patříte mezi organizace a nemáte zájem objednávat přes internet, můžete pochopitelně využít možnosti telefonických či emailových objednávek. Podmínky dodání a slevy zůstávají zachovány.