Slevy pro organizace a obchodníky

Prodej strun živnostníkům, obchodníkům a houslařům

Živnostníkům, obchodníkům, houslařům a opravářům hudebních nástrojů poskytujeme veškerý sortiment strun a hudební příslušenství za výhodných cenových a platebních podmínek. V případě zájmu o odběr zboží nebo zaslání ceníku či informací o struktuře slev nás můžete kontaktovat na emailu info@servisprohudebniky.cz .
Pokud máte zájem používat k nákupu náš internetový obchod, zaregistrujte se jako „organizace“.
Další postup je popsán níže a pod odkazem Registrace

Jak probíhá velkoobchodní prodej v internetovém obchodě? Jak se registrovat?

U výše uvedených klientů, pro které je určena jiná struktura slev než pro koncové zákazníky, je nutná v našem internetovém obchodě registrace. Na základě vyplnění registračního formuláře provedeme těmto klientům do 2 pracovních dnů aktivaci příslušné slevy (po živnostnících současně požadujeme kopii živnostenského oprávnění - prosíme o její zaslání např. emailem. Po ověření údajů registrovaného subjektu provedeme aktivaci slevy a klienta informujeme o této skutečnosti emailem. Od této chvíle může zákazník kdykoli nakupovat v internetovém obchodě s příslušnou individuální slevou, přičemž po přihlášení jsou automaticky všechny ceny zobrazovány s „jeho“ slevou. V sekci Pokladna jsou také přednastaveny veškeré kontaktní údaje zadané při registraci. V kolonce „způsob platby“ lze volit platbu fakturou (1. objednávku obchodníkům zasíláme ovšem automaticky vždy na dobírku). Tento způsob velkoobchodního prodeje šetří váš čas a náklady a je velmi pohodlný.

V případě, že klient spadající do skupiny organizací nebo živnostníků provede nákup bezprostředně po registraci nebo dříve, než od nás obdrží potvrzení aktivace slevy (tzn. nemá pro svůj účet zatím aktivovanou příslušnou vyšší slevu), proběhne celý nákup za standardních podmínek. O svoji slevu ovšem v žádném případě nepřijde. Zboží zašleme s příslušnou slevou na základě obdržení kopie živnostenského listu na náš email či fax.

Pokud patříte mezi organizace a nemáte zájem objednávat přes internet, můžete pochopitelně využít možnosti telefonických či emailových objednávek. Podmínky dodání a slevy zůstávají zachovány.

Prodej orchestrům, konzervatořím a hudebním školám

Všem orchestrům, komorním souborům, lidovým souborům, hudebním školám a konzervatořím s vlastní právní subjektivitou nabízíme výrazné slevy na nákup strun Pirastro i hudebního příslušenství a výhodné platební podmínky (platba fakturou s desetidenní splatností). Zboží dodáváme poštou, popř. vlastním rozvozem. V případě zájmu o další informace, ceník či informace o cenách nás laskavě kontaktujte na emailové adrese info@servisprohudebniky.cz.

Pro nákup námi nabízeného sortimentu strun a příslušenství mohou výše zmíněné instituce používat také náš internetový obchod, který umožňuje snadný a rychlý nákup s příslušnou slevou. Před prvním nákupem je nutné se zaregistrovat jako organizace. Na základě vyplnění registračního formuláře vás budeme do 2 pracovních dnů telefonicky nebo emailem kontaktovat a aktivujeme vám příslušnou slevu určenou pro organizace. Poté můžete trvale a bez omezení nakupovat v našem internetovém obchodě s příslušnou slevou (veškeré ceny se vám budou po přihlášení zobrazovat s vyšší slevou, v sekci Pokladna budou přednastaveny veškeré vaše kontaktní údaje a zboží budete moci platit fakturou). Výše zmíněný postup registrace absolvujete pouze jednou, poté můžete internetový obchod využívat trvale a bez omezení.

V případě, že zákazník spadající do skupiny organizací provede nákup bezprostředně po registraci nebo dříve, než od nás obdrží potvrzení aktivace slevy (tzn. nemá pro svůj účet zatím aktivovanou příslušnou vyšší slevu), proběhne celý nákup za standardních podmínek. O svoji slevu ovšem v žádném případě nepřijde. Uvedeným klientům automaticky přepočítáme cenu nákupu se slevou pro ně určenou a zboží zašleme na fakturu.

Pokud patříte mezi organizace a nemáte zájem objednávat přes internet, můžete pochopitelně využít možnosti emailových objednávek. Podmínky dodání a slevy zůstávají zachovány.

Registrace uživatele