O strunách Thomastik

Společnost Thomastik - Infeld působí ve Vídni od roku 1919 a její počátek je spojen se jmény zakladatelů Franzem Thomastikem a Otto Infeldem. Původní výrobní program tvořily ocelové struny moderní konstrukce, které ve své době znamenaly naprostou revoluci a brzy se rozšířily po celém světě. V současnosti vyrábí firma přes 3000 různých druhů strun a zaměstnává 190 pracovníků. Více než 97% produkce je exportováno do 100 zemí světa. Ve spolupráci s významnými světovými hudebníky vyvíjí neustále nové typy strun reagujicí na nejnovější hudebně interpretační trendy.

Kromě osvědčených strun s kovovým jádrem (např. Superflexible nebo Spirocore) jsou součástí výrobního programu i tradiční struny se syntetickým jádrem (např. Dominant), ale také struny zhotovené z nejmodernějších syntetických a kombinovaných materiálů (Vision, Infeld). Struny jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a s velkým podílem ruční práce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení